• לוטוס 60 - עיסוי + פדיקור

Lotus

לוטוס 60 – עיסוי + פדיקור

עיסוי רגליים תאילנדי מסורתי (Foot Massage)

בתאילנד, מאמינים כי כף הרגל משקפת את מצבו הנפשי והפיזי של המטופל. לאחר טבילת הרגליים המסורתית, מעסה המטפלת את כפות הרגליים בשמן קוקוס אורגני בכבישה קרה המזין את עור כף הרגל ומותיר את הרגל נעימה למגע. המטפלת משתמשת בטכניקות ובעזרים תאילנדים מסורתיים עשויים עץ על מנת ללחוץ על נקודות מפתח בכף הרגל המפיגות מתחים ולחצים ומביאות לתחושת איזון מושלמת.

או עיסוי ראש צוואר

טיפול מרגיע המתמקד בצוואר ובכתפיים ומסייע להפחתת הלחץ היומיומי והמתחים. טיפול מרגיע המתמקד בצוואר, כתפיים ושכמות. המטפלת עושה שימוש בטכניקות תאילנדיות הכוללת הפעלת לחצים באמצעות ידיה וכפות רגליה של המטפלת. הטיפול מתבצע על כורסאות אורטופדיות מותאמות.

Royal Thai Massage

עיסוי תאילנדי אותנטי אשר בעבר שימש בלעדית לטיפול במשפחת המלוכה והאריסטוקרטיה התאילנדית. הטיפול עצמו מתבצע על מיטת טיפולים ייחודית ובלבוש אותנטי ייחודי מתאילנד אשר ניתן ללקוח. הטיפול משלב לחיצות ומתיחות ומביא לתחושת שחרור עמוקה ללא צורך בשמני עיסוי.


תאי אוייל - Thai Oil

עיסוי המשלב מזרחי ומערב יחד עם טכניקות הלקוחות מהעיסוי התאילנדי המסורתי והקלאסי בשילוב שמן קוקס אורגני ואבנים חמות. הטיפול מתבצע בהתאמה אישית.

פדיקור קלאסי

פדיקור קלאסי – הסרת עור יבש בכף הרגל, הסרת הקטיקולה, ניקוי יסודי, עיסוי פילינג קצר, דאודוראנט לכף הרגל, מריחת קרם רגליים, סידור ציפורניים ומריחת לק.

לוטוס 60 – כולל עיסוי ראש צוואר או פוט מסאג’ + פדיקור.  בחבילה זאת ניתן לבחור בעיסוי רויאל תאי או תאי אוייל * (תאי אוייל בתוספת תשלום). 

הזמן/י טיפול

להזמנת מקום או בירורים התקשר/י לטלפון 03-7746-777
או מלא/י פרטים ונציגתנו תחזור אליך

    Call Now Button